Zboží bylo vloženo do nákupního košíku.
   

Ahoj, jmenuji se Tomáš Vlček,


kamarádi mi většinou říkají Alsan.

Jsem z Frýdku-Místku, živím se převážně jako programátor internetových stránek a když se zrovna nevěnuji své práci, nebo neprovádím jeden ze svých oblíbených, adrenalinových sportů, věnuji se fotografování. Posledně jmenovanému koníčku je věnovaný tento web. 
     

Příroda

zobrazit fotogalerii

Mám rád vysokohorskou turistiku. Z našich výprav si přináším nejenom skvělé zážitky, ale taky fotografie včetně panoramatických. Rád se vracím do míst jako jsou Vysoké Tatry na Slovensku a nebo Italských Dolomit. 
   


  

Děti

zobrazit fotogalerii

Rád zachytávám úžasně radostné momenty ze života mého synovce, Toníka. Ačkoliv je to ještě dítě, rád se nechává fotit a někdy mám dokonce pocit, že mi opravdu pózuje. Při fotografování potom tak nějak spolu sdílíme onu radost z prostých věcí, které nás obklopují. Člověk se tak i částečně na chvíli přenáší do svých dětských let.
   


  

Makro

zobrazit fotogalerii

Když mám čas, koukám se na přírodu zblízka. Od jara se toho děje hodně moc a člověk při focení makra někdy žasne, co všechno nám matka příroda nabízí. Doporučuji všem vyrazit na kole někde kolem řeky, kolem polí, v každém měsíci naleznete něco nového pro oko vašeho objektivu. Škoda jen, že prozatím nevlastním lepší sklo pro makro fotografii. Při objevování detailů mě doprovází objektiv Nikon 40mm f/2,8 AF-S G DX Micro.
   


  

Portrét

zobrazit fotogalerii

V poslední době experimentuji s portrétní fotografii. Příležitostně uskutečním fotografování formou TFP (v podstatě fotografování zdarma za účelem oboustranného rozšíření portfolia).
   


  

Interiér

zobrazit fotogalerii

Často bývám oslovován za účelem nafocení interiéru prodejny, hotelu či apartmánu. Tato práce mě baví, přestože je někdy těžké fotografovat v tak malých prostorách jako jsou například pokoje hotelů. Zde je prostor pro panoramatickou fotografii.